Witamy na stronie Metody Silvy

Witamy Cię na stronie Metody Silvy, Twoim pierwszym kroku do niekończącej się podróży z unikalnym programem rozwoju ciała, umysłu i ducha.

Zapraszamy do zapoznania się z Programem szkoleniowym i ścieżką rozwoju absolwenta oraz zakresem kursu w dziale „metoda silvy”.

Jeżeli jesteś zainteresowany uczestnictwem w kursie prowadzonym przez Zbigniewa Królickiego zajrzyj do działu „kursy metody silvy”. Znajdziesz tam  informacje o wszystkich kursach w Polsce.

Celem serwisu jest przedstawienie Metody Silvy oraz zaproszenie Państwa do udziału w kursach prowadzonych przez Zbigniewa Królickiego, eksperta tej dziedzinie.

Co to jest metoda METODA SILVY?

to inaczej samokontrola umysłu, czyli lepsze wykorzystanie własnego umysłu w celu osiągnięcia sukcesu.

Słowo „sukces” należy rozumieć bardzo indywidualnie w zależności od subiektywnych potrzeb i nastawienia. może to być sukces finansowy, powodzenie w małżeństwie, pokonanie nieuleczalnej choroby, szczęście rodzinne, pokonanie własnych kompleksów, lepsze miejsce na liście rankingowej firmy itd.

Niemniej zawsze osiągniecie sukcesu jest poprzedzone pracą na kilku poziomach: tym widocznym czysto fizycznym i materialnym, oraz tym niewidocznym, wewnętrznym, mentalnym. Każde działanie człowieka rozpoczyna się od myśli – a zatem sfery subiektywnej. nie ma takiej rzeczy, zdarzenia, sytuacji, która nie zaczęła by się od myśli, choć często o tym zapominamy.

Twoje myśli tworzą Twoją rzeczywistość.

Jeśli zmienisz treść swoich myśli, zmienisz rzeczywistość wokół siebie. A przypadek, zbieg okoliczności, niewiarygodne zdarzenie?. Jose Silva twierdzi, że w życiu nie ma prawdziwych przypadków – zdarzają się one tylko tym, którzy są przygotowani na ich zaistnienie i dostrzeżenie. prawo powszechnego przyciągania można w swobodnej interpretacji ująć następująco: „to o czym myślisz, ulega powiększeniu” – koncentrowanie się na uświadomionym celu będzie powodowało dopływ dodatkowych informacji do świadomości, a tym samym będzie przybliżało nas do sukcesu.

Jeżeli myśl jest prawidłowo sformułowana – tzn. oparta na faktach, ukierunkowana na rozwiązanie, a nie na problem, nasycona emocjami, pragnieniem i wiarą – to „materializacja” tej myśli jest tylko kwestią czasu.

Aby warunki te mogły być spełnione, umysł człowieka powinien mu służyć, a nie przeszkadzać. powinien być kontrolowany i powinien robić to co mu nakazujemy, a nie to, co „chcielibyśmy”, aby zrobił. Podobnie jak podczas pracy z komputerem.

To porównanie nie jest przypadkowe. Mózg człowieka to fantastyczny biokomputer, o nieograniczonej pamięci, szybkości działania, fenomenalnych parametrach. możemy z niego korzystać pod jednym wszakże warunkiem – ze ma dobre oprogramowanie.

Oprogramowaniem tym są nawyki, pozytywne i negatywne przekonania, wewnętrzne hamulce, bariery, posiadana wiedza, talenty, wyobraźnia itd. Jest to wszystko to, co nam pomaga lub przeszkadza w osiągnięciu celu, a często istnieje gdzieś głęboko n a poziomie podświadomości i nie jest zauważane.

Każde oprogramowanie można zmienić na inne – nowe i bardziej pożądane.

Metoda Silvy to właśnie nauka sposobów samodzielnego programowania swojego umysłu.

Niestety nikt nie jest w stanie nas w tym wyręczyć, ale może nam podpowiedzieć, jak to robić.

Metoda Silvy jest programem medytacji dynamicznej, która poprzez synchronizację półkul mózgowych pozwala na lepsze wykorzystanie nieograniczonych możliwości tkwiących w umyśle każdego człowieka.

Poziom pierwszy Metody to dwa dwudniowe programy:

  • Silva Life System
  • Silva Intuition System

Kluczowym elementem tych  programów jest nauka  nauka relaksu, rozluźnienia fizycznego i umysłowego, czyli uzyskiwania na życzenie stanu umysłu, w którym mózg emituje fale o dominującej częstotliwości ok. 10 Hz. (tzw. poziom alpha).

Jest to stan charakterystyczny dla spokoju, odprężenia, medytacji i modlitwy, a jednocześnie poziom, na którym człowiek jest w stanie spokojnie, logicznie myśleć i kojarzyć fakty wzbogacając je o elementy wyobraźni i intuicji. poziom alfa oznacza bowiem kontakt z prawą półkulą mózgu – niedocenianą przez nas ludzi Zachodu, półkulą artystyczną, duchową, wyobrażeniową, siedliskiem pamięci i intuicji.

Nie przypadkowo Napoleon Hill mawiał, że

wielcy są Ci, którzy mają wielką wyobraźnię

i

wszystko co człowiek potrafi sobie wyobrazić i w co uwierzy, stanie się rzeczywistością„.

Poziom alpha to optymalny poziom do przeprogramowania naszego umysłu, do usuwania starych niechcianych programów i wprowadzania nowych, w pełni zaakceptowanych.

Silva proponuje nam gotowe „oprogramowanie”, dostosowujące się do indywidualnych potrzeb, niezwykle efektowne i efektywne, przydatne w codziennym życiu. Sprawdzone miliony razy przez miliony ludzi na całym świecie.

W programie Silva Intuition System niezwykle ekscytujące są proponowane sposoby intuicyjnego zdobywania informacji , intuicyjnego podejmowania decyzji, intuicyjnego rozwiązywania problemów.

Szczególnie przydatne w interesach, biznesie, planowaniu finansowym i życiu osobistym.

Intuicja jest traktowana przez Silvę jak swoisty szósty zmysł – zmysł genialności, który możemy kształtować, rozwijać, ukierunkowywać na aktualne potrzeby.

Metoda Silvy jest światowym standardem. nauczana jest na całym świecie – w 112 krajach i 29 językach dokładnie tak samo i w taki sam sposób. Pomijając kilka godzin wykładu wprowadzającego, każdy program podstawowy zawiera prawie 12 godzin praktycznej nauki: stosowanie poszczególnych technik i natychmiastowe sprawdzanie ich na samym sobie. Są to techniki mentalne, polegające na opanowaniu specyficznych sposobów formułowania myśli, na pracy z samym sobą z poszanowaniem woli i potrzeb indywidualnych.

Każdy wykładowca może dokonywać  pewnych modyfikacji w sposobie realizacji programu, w zależności od potrzeb grupy. Każdy absolwent programu podstawowego może udoskonalić swoje umiejętności  w kierunkach dla niego istotnych na kursach wyższego stopnia. Może to być samouzdrawianie, profilaktyka zdrowotna i elementy terapeutyczne wizualizacji- Silva Healing Program; praca z emocjami , pokonanie lęku i innych ograniczających przekonań – Silva Emotion Program; czy  też elementy biznesu, zarzadzania, motywacji, zmiany przekonań dotyczących pieniędzy Silva Business and Success Program.

W Metodzie Silvy, co warto zaznaczyć, nie ma czarów, magii, spirytyzmu; nie ma religii , mistycyzmu czy parapsychologii. Nie jest to metoda psychoterapii grupowej lub indywidualnej.

Metoda opiera się na współczesnych badaniach naukowych psychologii pozytywnej nad mózgiem i umysłem człowieka, inteligencją, postrzeganiem zmysłowym i pozazmysłowym.

Badania te są bliższe współczesnej fizyce kwantowej niż psychologii teoretycznej.

Podczas kursu wykorzystujemy doświadczenia psychologii praktycznej, sugestopedii, komunikacji pozawerbalnej, neuromarketingu i programowania neurolingwistycznego. To wszystko powoduje, że Metoda Silvy odbierana jest jako niezwykle prosta, przyjazna i łatwa do opanowania

Najbliższy termin szkolenia Metody Silvy:

Miasto

Rodzaj kursu

Data rozpoczęcia kursu 

Data zakończenia kursu

Wykładowca

Organizator szkolenia Silvy

wartość szkolenia

cena promocyjna

zarejestruj się online

Wrocław

Silva Life System

09. 01. 2016

10.01.2016

Zbigniew Królicki

Akademia Terapii Naturalnych

1690 zł

570 zł

Zapisz mnie

Łódź

Silva Life System

29. 01. 2016

30.01.2016

Zbigniew Królicki

Lech Dauksza (Aigis)

1690 zł

570 zł

Zapisz mnie

Katowice

Kurs Drugiego Stopnia Silvy

12. 02. 2016

13.02.2016

Zbigniew Królicki

Zofia Święch (Centrum Medycyny Naturalnej)

1690 zł

570 zł

Zapisz mnie

Poznań

Silva Life System

26. 02. 2016

27.02.2016

Zbigniew Królicki

Emilia Humpich

1690 zł

570 zł

Zapisz mnie

Łódź

Silva Business & Succes System

12. 03. 2016

13.03.2016

Zbigniew Królicki

Lech Dauksza (Aigis)

4590 zł

2295 zł

Zapisz mnie

Katowice

Silva Intuition System

02. 04. 2016

03.04.2016

Zbigniew Królicki

Zofia Święch (Centrum Medycyny Naturalnej)

1690 zł

570 zł

Zapisz mnie

Wrocław

Silva Business & Succes System

16. 04. 2016

17.04.2016

Zbigniew Królicki

Akademia Terapii Naturalnych

4590 zł

2295 zł

Zapisz mnie

Bielsko-Biała

Silva Life System

22. 04. 2016

23.04.2016

Zbigniew Królicki

Andrzej Herjan (Anher Mind Institut)

1690 zł

570 zł

Zapisz mnie

Zarezerwuj się już dziś swoje miejsce.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s